ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל עם כרטיס PassportCard
מהם היתרונות המרכזיים של ביטוח הנסיעות לחו"ל של כרטיס PassportCard?
  • לא מוציאים כסף מהכיס - זקוקים לסיוע רפואי בחו"ל? מתקשרים והכרטיס מוטען עבורכם מיידית, כדי שתוכלו לשלם לרופא. בלי לשלם מכיסכם ובלי ניירת מיותרת.

  • קבלת מזומן באופן מיידי - נחתתם בחו"ל, אך המזוודה לא הגיעה איתכם? בשיחת טלפון קצרה הכרטיס יוטען עבורכם במזומן, ואתם תוכלו למשוך כסף מכל כספומט, להמשיך לטייל ולבלות ללא דאגות וללא הפרעות.

  • ​​אין השתתפות עצמית - ביטוח הנסיעות לחו"ל באמצעות כרטיס PassportCard מקנה לכם פטור מלא מתשלום דמי השתתפות עצמית, בכל שירות רפואי שתקבלו בחו"ל. 

  • ביטוח לכולם - באמצעות כרטיס PassportCard כל אחד יכול לטייל בחו"ל ללא מגבלה של גיל או מצב רפואי. לא משנה בני כמה אתם או מהו מצבכם הרפואי הנוכחי - אנחנו מתחייבים לבטח אתכם בביטוח נסיעות לחו"ל.

סתיולי צרכנות נבונה בביטוח, מציעה לכם פתרון ייחודי - ביטוח נסיעות לחו"ל עם כרטיס PassportCard, המבטיח לכם נסיעה שקטה ונעימה לחו"ל ובילוי מושלם בראש שקט וללא דאגות. 

וכל זאת, עם הליווי והשירות הידוע של צוות עובדי סתיולי, בכל צורך, לרבות תביעה.

 

להזמנת כרטיס ה-PassportCard שלכם >>

אז מה כולל ביטוח הנסיעות לחו"ל עם כרטיס PassportCard?

ביטוח הנסיעות לחו"ל באמצעות כרטיס PassportCard הינו ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום, בלי ניירת ובלי כאבי ראש. טסתם לחו"ל והמזוודות לא הגיעו? נמצאים בחופשה בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי? כל מה שתצטרכו לעשות זה להתקשר וכרטיס ה-PassportCard שלכם יוטען בכסף כדי שתוכלו להמשיך ליהנות בחופשה או בנסיעת העסקים שלכם, ללא דאגות וללא עיכובים.

ביטוח הנסיעות לחו"ל באמצעות כרטיס PassportCard אינו מוגבל לטווח גילאים מסוים וכל אחד יכול לרכוש אותו. ישנן גם הרחבות של תוכנית הביטוח שניתן לרכוש המכסות נשים בהריון ואנשים העוסקים בספורט אתגרי. פוליסת ביטוח הנסיעות של PassportCard כפופה לחוק הישראלי ומפוקחת על ידי משרד האוצר, אגף שוק ההון ומשרד המפקח על הביטוח.

החברה המבטחת היא "הפניקס חברה לביטוח בע"מ", אחת מקבוצות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

ביטוח הנסיעות לחו"ל עם כרטיס PassportCard שאנו מציעים, כולל כמובן את הליווי והשירות המלא והידוע של צוות עובדי סתיולי. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב הזמנת ביטוח הנסיעות ועד, חלילה, מקרה של תביעה.

 

טסים בקרוב לחו"ל לחופשה או נסיעת עסקים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה לביטוח נסיעות לחו"ל: