אמנת שירות – סתיולי סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

אמנת השירות באה לתאם ציפיות בינך לבין סתיולי בכל הקשור לקבלת שירות מתמשך.

אמנת שירות זו נבנתה מתוך תפישה הממקמת אותך במרכז העשייה ותוך אמונה כי שירות הניתן תוך אחריות, זמינות, כבוד הדדי, מקצוענות ונגישות, הוא אשר יוצר נאמנות וקשר ארוך טווח.
 

 1. סתיולי סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ תתייחס ללקוחותיה בהגינות ובכבוד ותכבד את פרטיותם.
   

 2. סתיולי תפעל לעדכן את לקוחותיה לגבי אופן קבלת השירות ממנה, לרבות דרכי התקשרות, ימי עבודה ושעות קבלת קהל במשרדה.
   

 3. סתיולי תיתן מענה מתאים לצרכי הלקוח, תוך שבעה ימי עסקים ממועד קבלת פניית הלקוח המבקש לתאם עמה פגישה או לשוחח איתה. למעט לקוחות הנמצאים תחת הסכם שכר טרחה שוטף, בו הוראות ההסכם מחייבות את סתיולי.
   

 4. סתיולי תעניק מענה ענייני תוך 48 שעות לבקשת הלקוח לקבל ולהעביר אישור או מסמך, וכן להעביר בקשה לגוף המוסדי לביצוע פעולה הקשורה למוצר, והכל מבלי לגרוע מהוראות אחרות לעניין זה.
   

 5. סתיולי תמסור כל מסמך הקשור ללקוח, ונמצא ברשותה על פי דין, לרבות לקוח לשעבר, וכל זאת תוך שבעה ימי עסקים מקבלת פניית הלקוח.
   

 6. סתיולי תמסור ללקוח שפנה אליה בעניין תביעה, מידע אודות זכויות הלקוח, ותביא לידיעתו את דרכי הפעולה העומדות בפניו בהליך יישוב התביעה.
   

 7. כל לקוח יטופל בצורה מקצועית ונטולת אינטרסים זרים, תוך הקפדה על איכות המוצר ומחירו, עם התחייבות להשוואת מחירים בין החברות.

זמינות

נשמח לעמוד לשירותכם במגוון ערוצי תקשורת, תוך שמירה על מדדים של איכות ומצוינות, להלן האפשרויות העומדות בפניכם על מנת ליצור עימנו קשר:

 

 • מענה טלפוני: בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:30, בטלפון 09-7737733
   

 • פקס: 09-7737737
   

 • דואר אלקטרוני: office@stavli-ins.co.il
   

 • אתר אינטרנט של החברה, הזמין לרשותכם 24 שעות ביממה, לקבלת מידע ושירותים במגוון נושאים ופנייה באמצעות טופסי צור קשר בכל נושא.
   

 • פייסבוק: Stavli – צרכנות נבונה בביטוח 

*אמנת שירות זו הינה הצהרת כוונות כללית של סתיולי סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ (להלן: "הסוכנות") ואינה מחייבת אותה או מהווה התחייבות חוזית ו/או הסכמית כלפי צד כלשהו. הסוכנות לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד, ישיר או נסיבתי, הנובע מהסתמכות על האמור לעיל. הפעולות המפורטות באמנה ייושמו ויפורשו על ידי  הסוכנות לפי מיטב שיפוטה, הבנתה ושיקול דעתה הבלעדי. הסוכנות זכאית לעדכן את אמנת השירות, מעת לעת, לפי שיקול דעתה.

תודה! הודעתך נשלחה וניצור עמך קשר בהקדם