המודל שלנו לניהול תיק ההשקעות והחסכונות שלכם
דמי ניהול נמוכים בתיק ההשקעות והחסכונות שלכם – זהו רק פרמטר אחד מתוך מכלול שיקולים שצריכים לקחת בחשבון.


ערן שחם, מנכ"ל החברה, מסביר:

פעמים רבות לקוחות פונים אלי ומבקשים: "תבדוק בבקשה את גובה דמי הניהול שאני משלם ותוזיל לי!". על כך אני עונה, שוב ושוב, ומבקש מאותם לקוחות לעצור לרגע ולבחון את הדברים לעומק בהתייחסות למגוון רחב של שיקולים ונתונים!

דמי ניהול נמוכים הם בהחלט פרמטר חשוב מאוד בניהול הנכסים שלכם. אבל, זהו רק פרמטר אחד מתוך מכלול שיקולים שצריכים לבחון. לכן, פיתחתי מודל איתו אני עובד כבר שנים עם לקוחותיי. המודל כולל ארבעה שלבים, ורק יישום מלא של כולם יאפשר לכם להיות עם החיסכון האופטימלי עבורכם:


  1. בחירת רמת הסיכון המתאימה לכם – פרמטר חשוב מאוד שישפיע על התשואה שלכם. מעטים הלקוחות שאני פוגש שבכלל יודעים באיזו רמת סיכון כספם מושקע! לעיתים מדובר במאות אלפי שקלים שמחזיק אדם בקרן השתלמות או קופת גמל והוא אפילו לא יודע מה הסיכוי/סיכון הטמון בהשקעה שלו. מיותר לציין שרבים נמצאים ברמת סיכון שאינה מתאימה עבורם, מה שיכול לגרום להפסד כלכלי גדול מאוד בעת מצבי קיצון בשוק ההון.

  2. רק לאחר שהלקוח בחר את רמת הסיכון המתאימה לו, ניתן להתקדם ולבנות עבורו את קולקציית המוצרים המתאימים לו עפ"י היבטי מס. רוב לקוחותיי אינם יודעים שניתן לבנות מעטפת שלמה עבורם על ידי שימוש במספר מוצרים (קופות גמל, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, פוליסות חסכון ועוד). המוצרים נבדלים ביניהם במספר היבטים, ולכל אדם יש להתאים מניפה המתאימה באופן אישי לצרכיו.

  3. רק לאחר ששני השלבים הראשונים הושלמו, ניתן להתקדם לבחירת הספקים הרלוונטיים. כאן אני בוחן, לאילו חברות יש ביצועים טובים בכל מוצר ומוצר שנכון ללקוח שלי לצרוך?

  4. דמי ניהול – רק לאחר התאמת ובחירת המוצרים, ניתן לטרוח ולהשיג את דמי הניהול הטובים ביותר האפשריים בכל מוצר ומוצר על מנת לחסוך בעלויות.

אז אם עוד לא ישבתם איתנו על תיק הפיננסים שלכם – למה אתם מחכים? אנחנו כאן בשבילכם!


10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול