ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה באמצעות חברת פספורטקארד
השמיים נפתחים לאט לאט וכבר אפשר לחשוב על הנסיעה העסקית או החופשה הקרובה, לפחות במדינות הירוקות, שאישרו את כניסת הישראלים אליהן. בשל המגפה והתקופה המאתגרת, אי אפשר לטוס כיום מבלי לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל אשר יעניק עבורכם כיסוי ביטוחי מיטבי.


ולא, בתקופה המיוחדת בה אנו נמצאים, אסור לחפש את הביטוח החינמי או הזול, לא באמצעות קופת החולים ולא דרך כרטיס האשראי. תמיד אני נוהג לומר כי הזול מתברר בסופו של דבר כיקר, במקרה של ביטוח לא מותאם בתקופות הקורונה, הזול עלול להתברר כיקר במיוחד.


לכן, אנו מציעים לכם את הפוליסה החדשה והמעודכנת של חברת פספורטכארד, לה יתרונות רבים וחשובים במיוחד לעידן הקורונה, וביניהם:

  • קבלת החזר עבור הוצאות הנסיעה – במצב בו המבוטח מסורב לעלות על המטוס עקב חום.

  • קבלת כיסוי עבור הוצאות הנסיעה – במידה ואחד מבני המשפחה מאובחן כחולה בקורונה לפני מועד הטיסה.

  • קבלת עדכונים והנחיות מחדר המצב של חברת פספורטקארד בהתאם ליעד אליו טסים על התפרצויות של המחלה.

  • כיסוי עבור כל ההוצאות הרפואיות שיידרשו בכל מקרה, כולל הוצאות אשפוז, אבחון ובדיקות. כמו גם, כיסוי עבור עלות בדיקת קורונה לבני המשפחה הקרובה השוהים יחד עם החולה בחו"ל.

  • גם במצב בו מסורבים לעלות על הטיסה חזרה לישראל, המבוטחים זכאים לכיסוי הוצאות כרטיס הטיסה והמלון. כמו כן, סידורי החזרה ארצה יטופלו על ידי צוות ייעודי.


סביר להניח שגם חברות הביטוח האחרות יתאימו פוליסות דומות לתקופת הקורונה ממש בקרוב. אנחנו נישאר עם האצבע על הדופק ונתאים עבור מבוטחינו את הטוב ביותר, כמו תמיד.


טסים לחו"ל בזמן הקרוב? נשמח לעמוד לשרותכם!

16 צפיות0 תגובות