ביטוח מחלות קשות - ביטוח שכדאי שיהיה לכם

ביטוח מחלות קשות - אחד מביטוחי הבריאות החשובים ביותר!

זהו סיפור לקוח, הממחיש את חשיבותו העצומה של ביטוח מחלות קשות. גם אם יש לכם ביטוח בריאות, אתם חייבים ביטוח בפני מחלות קשות ותיאור המקרה המתואר בהמשך יבהיר לכם את הנושא.

לפני כתשעה חודשים פנתה אלינו נורית (שם בדוי), בבקשה לבדיקת התיק הביטוחי שלה. בבדיקה מצאנו כי לנורית יש ביטוח בריאות ישן, המצריך שדרוגים. כמו כן, גילינו שלשאר בני המשפחה אין כלל ביטוחי בריאות. כמובן ששדרגנו לנורית את הפוליסה, ובמקביל רכשנו פוליסות ביטוח בריאות גם עבור שאר בני המשפחה.

 

ערן שחם, מנכ"ל החברה מספר:
במסגרת הדיונים בינינו, נורית התפלאה על גובה הפרמיות שעליה לשלם על מנת לקבל את הכיסוי הטוב והמשודרג, אבל קיבלה את דעתי המקצועית וחתמה על כל השינויים שנדרשו.

כעבור חמישה חודשים, ובדיוק חודשיים לאחר תום תקופת האכשרה בפוליסה, חלתה נורית במחלה קשה. תודות לסדר שעשינו לנורית בתיק ולשדרוג עליו חתמה, נורית הייתה זכאית לסכום כסף עצום שסייע לה לעבור את תקופת ההתאקלמות ללא נזקים כלכליים ודאגות נוספות, מלבד מצבה הבריאותי.

 

שואלים אותי לקוחות רבים: "אם יש לי ביטוח בריאות, בשביל מה עליי להוסיף תשלום לפוליסה שיבטיח לי פיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה?" 

 

אז חברים, לידיעתכם, ישנם מקרים רבים בהם התשלום שמקבלים מפוליסת ביטוח הבריאות הוא נמוך מאוד והוא מיועד לכיסוי הוצאות הטיפול הרפואי. יחד עם זאת, הנזק האמיתי בדרך כלל נובע מפגיעה כלכלית בעסק שנסגר או מצמצם פעילות, בן זוג שעוזב את מקום עבודתו בשביל לטפל בשאר בני המשפחה, כולל ילדים קטנים, והוצאות רבות נוספות שנגרמות כתוצאה מהאירוע.

 

את הכסף מחברת הביטוח אגב, קיבלה נורית ארבעה ימי עסקים בלבד אחרי שהגישה את המסמכים.
 
אז אם עוד לא בדקתם את הפוליסות שלכם, אתם מוזמנים...

רוצה לבדוק את פוליסות הביטוח שלך ולעשות סדר בתיק הביטוחים?

השאירו פרטים בטופס לשיחת ייעוץ והסבר ראשונית ללא עלות >>

תודה! הודעתך נשלחה וניצור עמך קשר בהקדם