ניתוח תיק פנסיוני

קבלת עדכון מקצועי ומקיף אודות מצב החסכונות הפנסיוניים שלכם כולל העבר ההווה ולתכנן את העתיד. איך מפיקים את המקסימום מהחיסכון הפנסיוני ?
 
כולנו מכירים את עצמנו. על כל רכישה של מאות שקלים נכנסים לזאפ, מבררים אצל חברים, שואלים מתעניינים. החיסכון הפנסיוני שלכם שווה בסוף תקופה בין מאות אלפי שקלים לכמה מיליוני שקלים. עם היד על הלב, מתי בדקתם ?
 
מה דמי הניהול  שאתם משלמים?  והאם ניתן להוזיל אותם? מה הן התשואות בקופות בהן אתם נמצאים ?  והאם ניתן לשפר אותן ? מה רמת הסיכון בו הכסף מושקע והאם היא מתאימה לכם ? האם סוג המוצר/ים בהם אתם מפקידים מדיי חודש הוא סוג המוצר/ים המתאים לכם ביותר ? 
האם קצבאות השארים מעודכנות היטב בקרן הפנסיה שלכם ?  תכנון נכון של מסלול הפנסיה שלכם עשוי לחסוך לכם בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים.

לא תשקיעו בזה?
 
 

אז איך תפיקו את המיטב מהחיסכון הפנסיוני שלכם ?

 

stavliArtboard 11 copy 15fav.png
stavliArtboard 11 copy 16fav.png
stavliArtboard 11 copy 17fav.png
staliArtboard 2buttons.png
staliArtboard 2buttons.png

שלב ג

יישום ההמלצות

אותו תוכלו לבצע בעצמכם, באמצעות סוכן הביטוח שלכם או של מקום העבודה שלכם, ובמידה ותרצו נוכל גם לתת לכם את השירות של יישום ההמלצות.

 

שלב ב

גיבוש המלצות

נכון, את הפנייה למסלקה הפנסיונית ניתן לבצע באופן עצמאי בעלות של כמה עשרות שקלים בודדים.  תקבלו אוסף של נתונים ומספרים שהיכולת שלכם להבין אותם ובעיקר להסיק מהם מה נכון עבורכם ומה האלטרנטיבה היא נמוכה עד אפסית. בדיוק בשביל זה אנו מציעים לכם פגישה פרונטלית או טלפונית, שיחה עם איש מקצוע בעל ניסיון של שנים רבות. אנו נתרגם עבורכם את אוסף הנתונים להבנה מלאה ונגבש עבורכם המלצות לביצוע וליישום אשר מתאימות ספציפית עבורכם.
 

שלב א 

פנייה למסלקה הפנסיונית 

קבלת תמונת מצב עדכנית מתאפשרת באמצעות הליך הלוקח מספר ימים ובסיומו תקבלו אוסף נתונים לגבי הכספים הפנסיוניים שלכם מהעבר ומההווה מלווים בהמון נתונים ומספרים.